Тра 25

Президентські вибори – 2014 в Любені та по-сусідству

Сьогодні, 25 травня 2014 року відбулися вибори Президента України. Зважаючи на результати кількох екзит-полів, хотілось би вірити, що сьогодні відбулися саме вибори, а не їхній перший тур. На жаль, сьогодні ми знаходимося у стані неоголошеної війни, коли Україна не може дозволити собі на таку розкіш, як другий тур виборів. І той, хто набрав сьогодні більшість голосів, повинен чітко усвідомлювати — люди голосували не за нього, а за єдність України. А йому дали величезний кредит довіри. І, якщо він її не виправдає, то Майдан не забариться.

Але поки що — кілька слів і сьогоднішніх знимок з перебігу виборів у Любені та навколишніх селах.

Перше, що треба сказати – величезне дякую любінцям! Ми всі зрозуміли, що сьогодні, коли Схід України і Крим позбавлені права голосу, саме ми повинні прийти якомога чисельніше на вибори, щоб вони відбулися.

На моїй дільниці, виборча комісія якої знаходилася в санаторії, станом на 20 год. з 1115 виборців, внесених до списку, проголосувало понад 920 осіб! Це 82,5%! Найбільше виборців прийшло проголосувати в обідню пору:

13:00 – 14:00 — 11% виборців

14:00 – 15:00 — 9%

15:00 – 16:00 — 12%

І ще одне. Саме на дільниці в санаторії всі члени дільничної виборчої комісії були у вишиванках. У сьогоднішній ситуації це було надзвичайно приємно і патріотично!

Кілька знимок з дільниці в санаторії:

А так виглядало голосування на іншій виборчій дільниці у Великому Любені, яка розмістилася у Великолюбінській школі мистецтв:

Так виглядала дільниця, що розмістилася у середній школі:

Сьогодні мені також вдалося відвідати дільничні виборчі комісії у Малому Любені, Косівці та Бірчі. Ось, як виглядали справи там:

Малий Любінь:

Косівець:

Бірче. Тут на приміщенні дільничної виборчої комісії сьогодні вивісили прапор України, який побував разом з односельчанами на Майдані – як пригадування виборцям, за що вони голосують!

Люда

Коментарів немає

Залиште коментар