Про сайт

Веб-сайт lubin.in.ua є незалежним, некомерційним проектом, головним покликанням якого є слугувати віртуальним осередком для всіх любінчан та інших людей, небайдужих до нашого міста.

Мета цього проекту:

 • зібрати на одному ресурсі якомога повнішу інформацію про Великий Любінь, його історію і сьогодення, людей, котрі живуть або жили в нашому місті, організації та установи тощо;
 • надати можливість усім бажаючим опублікувати будь-які свої матеріали, що стосуються Великого Любеня;
 • стати місцем обговорення акутальних проблем міста та інших питань, котрі цікаві любінчанам.

Сайт складається з трьох компонентів: блогу (місця для публікації новин та статей, власне у ньому ви зараз знаходитесь), форуму та фотогалереї. На форумі і у фотогалереї можуть зареєструватися всі бажаючі, реєстрація дасть їм можливість брати участь у дискусіях та публікувати свої фотоматеріали.

Реєстрація на блозі надасть вам можливість публікувати свої статті на головній сторінці сайту, а також у його розділах (“Місто”, “Люди”, “Про сайт” і т.п.). Якщо ви маєте що цікавого сказати відвідувачам нашого сайту — пишіть на електронну скриньку admin(cобачка)lubіn.іn.uа, або зв’яжіться з нами іншим способом, скориставшись інформацією із розділу “Контакти”, і ми з радістю надамо вам можливість публікації матеріалів на цей сайт.

Власне кажучи, ми би дуже-дуже хотіли, щоб команда розробників цього сайту поповнювалася новими учасниками. Розробку і наповнення сайту розпочали двоє людей: Ігор Помаранський (програмування, дизайн, типографічна обробка текстів, публікації про інформаційні технології) та Орест Полуботок (літературна корекція, публікації про історію, культуру тощо).

Зараз до нашої команди приєдналися і вже доклали зусиль до наповнення та вдосконалення сайту також Роман Іващишин, Роксоляна Ременяк, Роман Качур.

Приєднуйтесь і ви!

Коментарів: 10

 1. Анонімний Жовтень 7, 2008 09:58

  сайт класний, один нюанс – не всі мають доступ до нету, мова про користувачів 24 лінії, wi – fi нема бажаючих скористатися шоб покрити весь любінь, вкладені кошти думаю будуть оправдані.

 2. admin Жовтень 19, 2008 06:54

  Ситуація із кількістю користувачів інтернет на сьогоднішній день не така вже й погана, і з кожним днем тільки покращується.

 3. Володимир Яремко Грудень 8, 2008 10:59

  Привіт Ігор радий бачити твоє дітище про рідний Любінь,
  дуже тішить.
  Продовжуй а на сайт будуть ходити обовязково не все зразу.

  P.S. а в московію якого дідька тебе занесло?

 4. admin Грудень 8, 2008 19:54

  Здоров, Володя, радий вітати на сайті! :)

  Я вже змучився всім пояснювати, що сайт не є моїм дітищем — до нього крім мене доклали рук чимало людей, і мій внесок в ту справу навряд-чи складає більше ніж 50% всієї роботи. І з часом, маю надію, буде зменшуватися. :)

  Щодо P.S. — відпишу тобі на e-mail.

 5. Сергій Тележинський Грудень 26, 2008 11:33

  Привіт, Ігор. Випадково натрапив на цей сайт, все дуже сподобалось, супер!
  Буду старатись чимось допомогти.
  80676723582

 6. admin Грудень 26, 2008 22:08

  Здоров, Сергій! :) Сто років не бачилися…
  Вітаю на сайті, якби ти справді знайшов час трохи допомогти — було би просто супер.

 7. Наталія Лісна Лютий 16, 2009 16:33

  Молодці що створили такий гарний сайт! Нехай всі знають про Великий Любінь!Якщо потрібна в чомусь допомога, звертайтеся (в моєї баби є старі фотографії).

 8. Микола Липень 3, 2011 19:58

  Доброго дня!
  Розмістив вашу кнопку на сторінці http://molodyatin.org.ua/links.php , будь-ласка розмістіть мою, код на тій же сторінці.

 9. admin Липень 5, 2011 19:16

  Вітаю. Надіслав вам відповідь електронною поштою.

 10. Юлія Липень 24, 2014 11:30

  Добрий день! На сайті Вікіпедії знайшла таку цікаву інформацію про ваше місто:
  Климат умеренный континентальный. Зима умеренно мягкая (в январе среднемесячная температура −4 −5 °C); характерны оттепели; снежный покров неустойчив. Лето тёплое, преобладают ясные, солнечные погоды (в июле — 18…20 градусов). Осень тёплая, сухая. Осадков ок. 700 мм в год, максимум — в июне — июле. Число часов солнечного сияния ок. 1500 в год. Каждых 20-30 лет в Великом Любене можно наблюдать редкое удивительное явление – дождь из людей красно-желтого цвета, которые являются пришельцами из прошлого. Британские ученые предполагают, что такой цвет они приобретают после прохождения часовых дыр, но как они попадают в них до сих пор не установлено, поскольку выжить после падения с высоты около 10 тыс. метров не удалось ни единому человеку. Однако, на сегодняшний день в предместье города планируется установка стены из ваты высотой 2,4 км и шириной около 8 км – именно такие параметры стены должны уберечь путешественников от неминуемой гибели и ,возможно, помочь человечеству в открытии механизма преодоления часовых границ.
  Цікаво це все правда чи хтось так пошуткувал на Вікіпедії :)

Залиште коментар