Січ 3

Серця живе джерело

Рубрика:

У жовтні 2013 року у видавництві «Нова Зоря» що в Івано-Франківську вийшла у світ книжка «Серця живе джерело. Антологія поезій, присвячених Блаженнішому Патріярху Йосифу Сліпому». Публікація до 50-ліття звільнення з неволі цього Ісповідника віри, є третім, доповненим і ви­правленим виданням (два попередні – 1995, 2000), у якому зібрано й запропоновано читачам усе найкраще з поетичного до­робку 19-ти авторів як з України, так і з діяспори. Своїм художнім словом поети створили неперебутній образ Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого — Людини, Громадянина, Ісповідника Віри Христової, життя і діяльність якої були цілковито складені на вівтар служіння Церкві, нашому на­родові й рідній Україні.

Упорядниками книги є академік НАНУ Леонід Рудницький та директор Інституту філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника проф. д-р Степан Хороб. У книжці також вміщено ґрунтовну статтю д-р Ірини Іванкович «Літературні виднокола Патріярха Йосифа Сліпого», а ціле видання збагачено репродукціями картин відомого мистця діяспори Юрія Гури.

Видання здійснене за сприяння Релігійного Товариства Українців Католиків «Свята Софія» США. Придбати книжку можна у книгарні НТШ у Львові.

Прес-служба Товариства «Свята Софія» США

Коментарів немає

Залиште коментар