Інтернет у Великому Любені

обговорення статей, що публікуються на головній сторінці

Як ви оцінюєте цю статтю?

Дуже добре!
1
100%
Добре
0
Немає голосів
Може бути
0
Немає голосів
Погано
0
Немає голосів
Гірше не буває!
0
Немає голосів
 
Всього голосів : 1

Інтернет у Великому Любені

Повідомлення admin від Нед, 20 квітня, 2008 11:03 am

Текст статті можна прочитати тут.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

1

Повідомлення Rammstein85 від П'ят, 02 травня, 2008 10:33 am

Я уже майже 2 роки користуюся діалаповським інтернетом по 54-й станції і у мене швидкість підключення не була ніколи нижсою за 50,6 кб/сек. Змушений зазначити, що у Великому Любені з інтернетом будь-якого типу ситуація є плачевною. Укртелеком нічого не хоче робити, техпідтримка, як така, відсутня, а у Львові у техпідтримці сидять дівчата, які не знають навіть елементарних речей, крім тарифів за користування. Коли я недавно запитав про можливість встановлення точки доступу WI-FI, то на мене витріщилися, як на ненормального із запитанням нащо воно вам здалося.
Аватар користувача
Rammstein85
 
Повідомл.: 20
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 8:37 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний

1

Повідомлення Rammstein85 від П'ят, 02 травня, 2008 11:29 am

Хм.... А куди тикати, щоб проголосувати?
З повагою, Ігор Наконечний
Аватар користувача
Rammstein85
 
Повідомл.: 20
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 8:37 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний

Re: 1

Повідомлення Igor від Нед, 04 травня, 2008 8:04 pm

Rammstein85 написав:Хм.... А куди тикати, щоб проголосувати?

глюк якийсь... можеш спробувати очистити куки?
З повагою, Ігор Помаранський
Igor
 
Повідомл.: 14
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 11:36 am
Звідки: Великий Любінь

Повідомлення bluz від Вів, 13 травня, 2008 5:06 pm

...згідний з rammstein85-oм на рахунок дайал-апу від укртелекому...
до речі, що там з високошвидкісним мобільним інтернетом 3G (від Утел, якщо не помиляюся), хтось пробував?
Аватар користувача
bluz
 
Повідомл.: 19
З нами з: Пон, 05 травня, 2008 11:56 am
Звідки: Любінь Великий
Ім'я: Роман
Прізвище: Качур

Повідомлення bluz від Вів, 13 травня, 2008 5:08 pm

Інтернет маю на роботі, а вдома хіба що в асю (але тільки в асю) заходжу через GPRS (порядку 5грн/МБ) від Київстару. До речі, той же Київстар, надає послугу "інтернет XL": абон. плата 5грн в день(в той, який користуєтеся послугою), а далі там якісь копійки за МБ. Порахував - більш-менш вигідно користуватися такою послугою хіба якщо закачуєш порядку 100МБ трафіку в день.
Аватар користувача
bluz
 
Повідомл.: 19
З нами з: Пон, 05 травня, 2008 11:56 am
Звідки: Любінь Великий
Ім'я: Роман
Прізвище: Качур

Повідомлення bluz від Вів, 13 травня, 2008 5:12 pm

...пробував мобільний інтернет від life: , ну по GPRS хіба собі нерви їсти (не надають вони послуги 114кбіт/с, максимум 16кбіт/с), трошки краща ситуація з EDGE.
Аватар користувача
bluz
 
Повідомл.: 19
З нами з: Пон, 05 травня, 2008 11:56 am
Звідки: Любінь Великий
Ім'я: Роман
Прізвище: Качур

Повідомлення admin від Чет, 15 травня, 2008 6:49 pm

bluz написав:...згідний з rammstein85-oм на рахунок дайал-апу від укртелекому...
до речі, що там з високошвидкісним мобільним інтернетом 3G (від Утел, якщо не помиляюся), хтось пробував?

діал-ап то, звичайно, краще ніж нічого, але це не інтернет... занадто багато спокус, котрі вимагають швидкості підключення як мінімум 128К, а по діалапу така швидкість недоступна. по GPRS, зрештою, також, але GPRS принаймні надає мобільність.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Повідомлення admin від Чет, 15 травня, 2008 6:53 pm

bluz написав:Інтернет маю на роботі, а вдома хіба що в асю (але тільки в асю) заходжу через GPRS (порядку 5грн/МБ) від Київстару. До речі, той же Київстар, надає послугу "інтернет XL": абон. плата 5грн в день(в той, який користуєтеся послугою), а далі там якісь копійки за МБ. Порахував - більш-менш вигідно користуватися такою послугою хіба якщо закачуєш порядку 100МБ трафіку в день.

я також користувався Київстар XL, коли був у відпустці. 100 Мб трафіку в день при їхній швидкості і якості зв'язку - то просто нереально. але критерій "вигідності" в мене получався трохи інший... на той час 5 грн. коштував один мегабайт GPRS-трафіку, як у Київстару, так і у UMC (тоді ще UMC...). Так що XL був поза конкуренцією. )
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Інтернет у Великому Любені

Повідомлення Ляночка від Чет, 23 жовтня, 2008 7:36 pm

В мене вдома інтернет вже трохи живе. А зараз дуже кльово, що в школі швидкісний інтернет. Сидіти в неті можна тоді, коли: 1. виконав всі завдання, 2. коли до вчительки приходять вчителі, щось набрати, роздрукувати і т.д. А приходять вони майже завжди. Тобто зазвичай наша інформатика проходить в неті. Деколи, правда, за наглість інтернет можуть вирубати, тоді доводиться вчитися. А от на перерві доступ до інтернету вільний ( правда ті, кого вчителька не долюблює не мають такої можливості - вона просто не пускає. Але я з вчителькою живу мирно, тому деколи навіть на уроках іншого класу можу займати один комп - по блату ). А в загальному - багато народу в Любені користуються нетом. Хоча і не вельми якісним.
:D
Аватар користувача
Ляночка
 
Повідомл.: 17
З нами з: Сер, 22 жовтня, 2008 8:06 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Ременяк


Повернутись в Статті

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron