Що вам тут подобається

нам цікава ваша думка — висловлюйте тут свої зауваження, запитання та побажання щодо проекту lubin.in.ua

Що вам тут подобається

Повідомлення admin від Нед, 06 квітня, 2008 11:35 pm

Якщо у вас лишилися приємні враження про цей сайт — розкажіть нам про це. Справа тут не тільки в тому, що ми любимо, коли нам кажуть компліменти (а ми, правду кажучи, любимо... ;)) — знаючи, що вам подобається, ми докладемо всіх зусиль, аби всі інші аспекти цього проекту були настільких ж хороші.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Що вам тут подобається

Повідомлення dutko від Суб, 05 липня, 2008 9:32 am

Взагалі-сайт супер!:-)Але НАЙКРАЩЕ на ньому-старі фотографії Любеня!Тепер,гулюючи по курорту,можна згадати,яким він був 80 років тому.
Оля Дутко
Аватар користувача
dutko
 
Повідомл.: 2
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 4:23 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Оля
Прізвище: Дутко

Re: Що вам тут подобається

Повідомлення admin від Суб, 05 липня, 2008 11:27 am

dutko написав:Взагалі-сайт супер!:-)Але НАЙКРАЩЕ на ньому-старі фотографії Любеня!Тепер,гулюючи по курорту,можна згадати,яким він був 80 років тому.

дуже приємно чути (чи то читати) такий відгук, дуже. :) незважаючи навіть на те, що я точно знаю, що сайт станом на сьогодні дуже далекий від визначення "супер". ;) але будем старатися, щоби він таким був.

щодо старих фотографій — повністю з тобою погоджуюся. дуже цікаво бачити, як час змінив парк, Любінь, людей. і сайт відкриває цікаві перспективи щодо фото.

дивись — майже в кожній любінській родині є фотоальбоми, де можна знайти дууууже багато цікавого. альбоми припадають порохом на антресолі, і господарі до них заглядають в кращому випадку раз на рік (по собі знаю. :) ), можна сказати, що то все пропадає. а уяви, якби ті фото зібрати в один загальнодоступний альбом?..

в серпні планую взяти ноутбук, олегів сканер, і пройтися по Любеню по родині і знайомих. ;)
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Що вам тут подобається

Повідомлення roma від П'ят, 12 вересня, 2008 6:57 pm

Дуже класно, що сайт легкозрозумілий. Також класно що можна створювати свою електронну пошту, якою легко керувати.
Аватар користувача
roma
 
Повідомл.: 10
З нами з: Суб, 14 червня, 2008 8:38 am
Звідки: Малий Любінь
Ім'я: Роман
Прізвище: Іващишин

Re: Що вам тут подобається

Повідомлення bluz від Сер, 21 квітня, 2010 11:02 am

було б класно включити таку опцію як вконтакте.ру (вибачте за рекламу) - я маю на увазі якомога простіший месенджер або чат шоб можна було швидко зайти і переписуватися між собою ))
Аватар користувача
bluz
 
Повідомл.: 19
З нами з: Пон, 05 травня, 2008 11:56 am
Звідки: Любінь Великий
Ім'я: Роман
Прізвище: Качур


Повернутись в Зворотній зв'язок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron