Шкільна форма

тут можна спілкуватися про все що завгодно.

Шкільна форма

Повідомлення admin від Пон, 13 жовтня, 2008 9:08 pm

У невеличкій статті Рома Іващишин написав про те, що адміністрація школи намагається впровадити шкільну форму, і їй це не дуже вдається через сильний спротив учнів.

Хто що на ту тему думає? Форма — це добре, чи зле?
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Шкільна форма

Повідомлення Ляночка від Чет, 23 жовтня, 2008 4:06 pm

Що я можу сказати...Це питання мене хвилює, бо має до мене безпосереднє відношення.Я зараз вчуся в 10 класі нашої дорогої школи.Форма - це добре. Але бачили б ви, що нам пропонують :? Носити таке просто нереально! Ще в добавок виявилося, що шиють її дуже халатно. Моєму класу напевне влетить, бо коли з цілої школи знімали мірки, ми дружно змилися. Коли всім привезуть форму, а нам ні, буде цікаво побачити реакцію деяких людей.Але ми не одягнемо на себе ті мішки. Отак. :D
:D
Аватар користувача
Ляночка
 
Повідомл.: 17
З нами з: Сер, 22 жовтня, 2008 8:06 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Ременяк

Re: Шкільна форма

Повідомлення admin від Чет, 23 жовтня, 2008 8:25 pm

а звідки інформація, що форма буде неналежної якості?
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Шкільна форма

Повідомлення Ляночка від Чет, 23 жовтня, 2008 10:10 pm

Учням молодших класів вже пошили. І батьки, м'яко кажучи, не в захваті. По-перше, сказали одну ціну, а заплатити довелося більше. По-друге, на зразках був хороший матеріал, а пошили з дешевої і неякісної тканини. По-третє, деяким учням пошили не по розміру. Отака історія. :(
:D
Аватар користувача
Ляночка
 
Повідомл.: 17
З нами з: Сер, 22 жовтня, 2008 8:06 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Ременяк

Re: Шкільна форма

Повідомлення admin від Чет, 23 жовтня, 2008 10:44 pm

дуже прикро, якщо так. :\
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Шкільна форма

Повідомлення roma від П'ят, 31 жовтня, 2008 11:11 pm

Я теж вважаю, що нормальна форма-це добре, але: я навчаюсь у 11 класі, з нас ще навіть не зняли мірки, то коли ж нам тоді її носити?
Аватар користувача
roma
 
Повідомл.: 10
З нами з: Суб, 14 червня, 2008 8:38 am
Звідки: Малий Любінь
Ім'я: Роман
Прізвище: Іващишин

Re: Шкільна форма

Повідомлення Нострадамус від Пон, 08 грудня, 2008 11:41 pm

Вважаю, що шкільну форму варто ввести. Оскільки, деякі учні школи часто не дотримуються дрескоду, і забуваючи, що ідуть в навчальний заклад здобувати знання, приходять в досить таки виклакаючому вигляді. Проте, це все залежить від виховання батьків. Якщо дитина вихована і скромна, то вона і без форми гарно виглядає.

Негативна сторона цього, що наша держава не здатна профінансувати це все і впровадження форми спричинить лишні витрати батьків. І тут, себе заперечу, чи варто її впроваджувати взагалі? Адже є різні батьки і по різному фінансово спроможні. Якщо б це все фінансувала держава, то нема мови.

Але, все ж таки думаю, що форму варто впроводити, адже учні мають відрізнятись від вчителів.

"...людину зустрічають за одягом, а проваджають за розумом."
Нострадамус
 
Повідомл.: 2
З нами з: П'ят, 05 грудня, 2008 8:45 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Мішель
Прізвище: Нострадамус

Re: Шкільна форма

Повідомлення admin від Вів, 09 грудня, 2008 11:55 pm

"Фішка" в тому, що за умов вільного вибору шкільного одягу, цей самий одяг коштує батькам іноді в рази дорожче шкільної форми. Звичайно, не всі батьки можуть собі то дозволити, але тоді їхні діти, вдягаючи до школи речі із краківського базару (а то і секонд-хенду) мабуть почувають себе не дуже комфортно на фоні однокласників, котрі вдягають модні дорогі речі. Шкільна форма, по-перше, в деякій мірі нівелює цю різницю, а по-друге — потрібна в одному екземплярі, а не в вигляді гардеробу на дві шафи, котрий дозволяє особливо модним та стильним мати неповторний вигляд щодня. :)
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський


Повернутись в Балачка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron