Налаштування Mozilla Thunderbird 2.0 (укр.)

Інструції по налаштуванню пошти@lubin.in.ua та супутніх сервісів (чату, документів і т.п.)

Налаштування Mozilla Thunderbird 2.0 (укр.)

Повідомлення admin від Суб, 25 жовтня, 2008 4:09 pm

Для того, щоби користуватися поштою@lubin.in.ua за допомогою поштової програми Mozilla Thunderbird 2.0, вам необхідно увімкнути доступ до вашої поштової скриньки по протоколу POP3, і налаштувати Thunderbird. Розглянемо ці кроки докладно.

Налаштування доступу POP3

1) Зайдіть у вашу поштову скриньку у пошті@lubin.in.ua.

2) У пункті меню Налаштування > Пересилання та POP/IMAP у розділі Завантаження POP виберіть пункт Увімкнути POP для всієї пошти (навіть для тієї, яку вже було завантажено) і натисніть на кнопку Зберегти зміни.

Налаштування Mozilla Thunderbird 2.0

1) Відкрийте Mozilla Thunderbird (завантажити українську версію програми можна тут).

2) У меню Інструменти виберіть пункт Параметри облікового запису.

3) Натисніть кнопку Додати обліковий запис, виберіть пункт Пошта (Email) і натисніть Далі.

4) У полі вводу Ваше ім’я введіть ім’я, котре буде відображатися у ваших листах у пункті Від: (у мене там "Ігор Помаранський"); у полі Адреса електронної пошти введіть повну адресу вашої поштової скриньки (у мене там ipomaranskiy@lubin.in.ua). Натисніть Далі.

5) Оберіть тип сервера вхідних повідомлень POP, вкажіть адресу сервера pop.gmail.com. Натисніть Далі.

6) У полі Ім’я користувача для вхідних повідомлень вкажіть повну адресу вашої поштової скриньки (у мене там ipomaranskiy@lubin.in.ua). Натисніть Далі.

7) Поле Назва запису можете залишити без змін. Або вписати туди назву, яка вам більше до вподоби. Натисніть Далі.

8) Натисніть Гаразд.

9) У новоствореному обліковому записі пошти зайдіть у пункт Параметри сервера і зробіть там наступні зміни:
- у розділі Налаштування захисту виберіть пункт SSL;
- виберіть пункт Залишати копії повідомлень на сервері.

10) Натисніть ОК.

Вітаємо! Тепер ваш поштовий клієнт налаштований!


Залишайте ваші запитання/зауваження/пропозиції у коментарях.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Повернутись в пошта@lubin.in.ua

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron