Січ 24

Детальна схема Великого Любеня

На сервісі OpenStreetMap спільними зусиллями учасників цього проекту, а також декількох любінчан, у ньому не задіяних, була створена схема нашого міста, на котрій зазначено всі вулиці, практично кожну будівлю, і навіть більшість доріг, доріжок і стежок у полях та лугах навколо Любеня. Можете переконатися самі:

View Larger Map

В якості основного джерела інформації використано супутникові знімки Microsoft Bing та зібрані мною під час пішохідних та велосипедних прогулянок GPS-треки. Але цього було недостатньо, і у створенні мапи мені дуже-дуже допомагали наступні люди:

 • Тарас Бугай — зібрав значну частину інформації про номери будинків по вулиці Шевченка та Довбуша, допоміг взнати багато назв вулиць;
 • Сергій Тележинський — зібрав значну частину інформації про номери будинків по вулиці Львівській, вказав на помилки;
 • Людмила Бублик — закрила добрі кілька десятків білих плям на мапі, вказала багато цікавих об’єктів.

Результат цієї спільної праці є, мабуть, найдокладнішою і найточнішою схемою Великого Любеня на сьогоднішній день. Але, ще є куди рости — поки що зазначено може 25% номерів будинків, вказані не всі магазини та організації, а також, я майже впевнений, на ній є помилки та неточності. Якщо ви їх знайдете — повідомте про це за адресою webmaster@lubin.in.ua, і я все оперативно повиправляю.

Ігор Помаранський

Коментарів: 3

 1. Люда Січень 24, 2013 21:48

  Ігор, молодець, добра робота! Нарешті наш Любінь на мапі світу!

 2. admin Січень 25, 2013 13:23

  Дякую, Люда! Ти також молодець. Як і всі, хто долучився до тої справи. :)

 3. Сергій Лютий 3, 2013 16:52

  Не знав, що у М.Любені стільки вулиць.

Залиште коментар