| Кращі за рейтингом - Радянські фото |

Пагорб слави1961 переглядівШколярі на "Хом Слави" (так у нас кажуть).
Фото надала Наталя Сорока. (4 голосів)
|
|

Товариська зустріч із прикордонниками з Мостиськ на першість області.2107 переглядівЗа команду ще грали Іван Стахів, Михайло Стахів, Михайло Якімець, Степан Таравський, Степан Ільчишин.
Фото надала Людмила Бублик. (5 голосів)
|
|

4-й клас, 1972 рік1666 переглядівФото надав Сергій Тележинський (2 голосів)
|
|

В санаторії, 1979 рік1624 переглядівФото надав Сергій Тележинський (1 голосів)
|
|

На задньому плані стара контора, збудована у 1865 р.1610 переглядів(за будиночком, у якому потім була оптика, а сьогодні вже не наю що)
Фото надала Людмила Бублик. (1 голосів)
|
|

Клуб санаторію (сьогодні — бібліотека)1646 переглядівФото надала Людмила Бублик (1 голосів)
|
|

У парку санаторію в 1963 р.1571 переглядівФото надала Людмила Бублик. (1 голосів)
|
|

1962 р. Такі скульптури стояли у різних куточках парку.1531 переглядівФото надала Людмила Бублик. (1 голосів)
|
|

Басейн1698 переглядівФото надала Наталя Сорока. (1 голосів)
|
|
|
|
|
| 33 фото на 3 сторінці(ах) |
 |
 |
 |
3 |
|