Хочете стати нашим співавтором?

нам цікава ваша думка — висловлюйте тут свої зауваження, запитання та побажання щодо проекту lubin.in.ua

Хочете стати нашим співавтором?

Повідомлення admin від Нед, 06 квітня, 2008 11:40 pm

Якщо у вас є що розповісти про Великий Любінь і трошки вільного часу на те, щоби поділитися тим з іншими відвідувачами нашого сайту — відгукніться у коментарях до цього запису. Розкажіть коротко про себе і про тематику, на котру ви могли б надавати матеріали. Після узгодження деяких питань, ми надамо вам логін і пароль, котрі дозволять вам публікувати матеріали на головній сторінці сайту.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Хочете стати нашим співавтором?

Повідомлення roma від П'ят, 12 вересня, 2008 6:47 pm

Я Іващишин Роман, проживаю у Малому Любіні. Навчаюсь в 11 класі Великолюбінської ЗОШ. Цікавлюся та вивчаю комп'ютерні технології. Беру активну участь у житті школи, тому міг би надавати багато інформації про неї. Думаю, що школа відіграє велику роль у житті Любіня і заслоговує окремої теми.
Аватар користувача
roma
 
Повідомл.: 10
З нами з: Суб, 14 червня, 2008 8:38 am
Звідки: Малий Любінь
Ім'я: Роман
Прізвище: Іващишин

Re: Хочете стати нашим співавтором?

Повідомлення admin від Сер, 17 вересня, 2008 12:41 pm

roma написав:Я Іващишин Роман, проживаю у Малому Любіні. Навчаюсь в 11 класі Великолюбінської ЗОШ. Цікавлюся та вивчаю комп'ютерні технології. Беру активну участь у житті школи, тому міг би надавати багато інформації про неї. Думаю, що школа відіграє велику роль у житті Любіня і заслоговує окремої теми.

ОК, зараз дам тобі доступ до системи керування вмістом сайту — ти зможеш писати статті на головну сторінку. Статті з'являтимуться на сайті після того, як Орест перевірить їх на помилки а я поправлю типографіку і загальний вигляд.
Логін і пароль надішлю тобі електронною поштою. Якщо є якісь питання — звертайся.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський


Повернутись в Зворотній зв'язок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron