Давайте знайомитись!

дискусії про Великий Любінь

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення Rammstein85 від Чет, 03 липня, 2008 8:03 pm

Давайте і я про себе щось розкажу. Прожив я в Любені щасливих 23 роки і не жалкую ні про одну секунду того життя. Мені подобається наше село, яким би воно не було і з якими ямистими і болотистими дорогами. Загалом Любінь змінився і накраще. Великим прогресом стало те, що асфальт положили на основних дорогах.
З повагою, Ігор Наконечний
Аватар користувача
Rammstein85
 
Повідомл.: 20
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 8:37 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення dutko від П'ят, 04 липня, 2008 11:57 am

Привіт! Я Оля! Ціле життя прожила в нашому Великому Любені, тому дуже рада, що є можливість показати всю його красу не тільки місцевим жителям. а ще і гостям! :D
Оля Дутко
Аватар користувача
dutko
 
Повідомл.: 2
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 4:23 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Оля
Прізвище: Дутко

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення bluz від П'ят, 04 липня, 2008 5:45 pm

admin написав:P.S. Я там питав тебе щодо матеріалів про хор.. Щось з того буде? :)



...та не можу знайти ті фотки про хор. ніби було багато, а десь пропали :? є три чи чотири і ті щось не дуже. треба плівки шукати.
Аватар користувача
bluz
 
Повідомл.: 19
З нами з: Пон, 05 травня, 2008 11:56 am
Звідки: Любінь Великий
Ім'я: Роман
Прізвище: Качур

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення admin від П'ят, 04 липня, 2008 8:34 pm

bluz написав:...та не можу знайти ті фотки про хор. ніби було багато, а десь пропали :? є три чи чотири і ті щось не дуже. треба плівки шукати.

ну то не мусить бути цілий фотоальбом.. 3-4 фотки — цілком достатньо. мене навіть не фото більше цікавить, а взагалі якась інформація про хор.. бо я, наприклад, про нього ніц не знаю.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення luda від Сер, 09 липня, 2008 2:42 pm

MARIANABMW написав:
admin написав:
MARIANABMW написав:А от Ігора Помаранського не памятаю !!! :( - Вибач Ігор..

Ну, ти не мусиш пам'ятати таких старих дядьків, як я. :)))) Я тебе також не пригадую, правду кажучи (дивився фото на твому сайті.. жодних асоціацій). Але якось не особливо з того переймаюся. Може ще якось познайомимось, хто знає? =)


Який же ти старий???...Ти чуть старший за мене :)
Якось познайомимся як приїду!!!
Я як виїхала мені було 10 років,а з того часу я змінилася. :wink: Хіба що міг мене бачити коли я приїзджала назад!


Народ, спокійно!
Найстарша на цьому форумі і так я!!!
:D
Люда
luda
 
Повідомл.: 12
З нами з: Вів, 08 квітня, 2008 9:51 pm
Звідки: з дому

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення luda від Сер, 09 липня, 2008 2:46 pm

Мало того, виявляється Олександр Сєров (великий (чи не дуже) артист російськой естради, відомий за піснями "Мадонна", "Я люблю тебе до сліз"), за молодості (чи то дитиннства) мого тата виспівував в нс в ресторані! Не кажучи вже про скрипаля Юрія Башмета, який за розповідями того ж таки мого тата, наганяв апетит гостям і паралельно починав свою скипальску кар'єру в тому ж таки ресторані! А "лисий босий" Андрій Миколайчук якби сказав, що Любінь йому не рідний, то певно би добре дістав знову ж таки від мого тата, і згадав би, як вони колись гуляли на чиємусь весіллі...

Ну і ну!
Стільки років прожила, здається, Любінь знаю зі всіх боків, а він не перестає мене дивувати!
bluz, а чи не міг би ти розпитати тата докладніше про тих усіх сєрових і миколайчуків, які удостоїлися бувати в нашому чудовому Любені? Страшно цікаво! :)
Люда
luda
 
Повідомл.: 12
З нами з: Вів, 08 квітня, 2008 9:51 pm
Звідки: з дому

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення Natka від Чет, 10 липня, 2008 10:41 pm

Гей, привіт усім! Я- Наталка. Давно-давно тому жила-росла в Любені, а потім прийшов час ставати самостійною і незалежною і занесло мене до Варшави, де й живу тепер. Тішусь, шо є, нарешті, сайт про наш Любінь. Може тут прочитаю свіженькі новини, побачу, чи міняється село і люди (бо мені СЕЛО ближче серцю).
До речі, Любінчани! Гаряче питання: де тепер народ купається? Я випускні екзамени вчила з друзями на ставах :roll: За кавалєрки їздили з хлопцями на Чорне озеро, а пару років тому побачила,шо Любінчани мают свою Рів"єру - кар"єр в Любіньку. Шодо ріки, то Їздили "на камінь" коня купати (ну,й себе в жаркі дні). А тепер шо?
Natka
 
Повідомл.: 2
З нами з: Нед, 08 червня, 2008 1:23 pm
Звідки: Варшава

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення M!/!P 4yB@ku від Сер, 23 липня, 2008 11:40 am

Народ, привіт! Звати мене Вова, 22 роки, проживаю у Великому Любені. Останні майже 6 років регулярно курсую маршрутом Любінь - Львів :) . Навчаюсь на 2 освітах: стаціонар - закінчив 5-й курс "Львівської політехніки" по спеціальності "Комп'ютерні системи та мережі", тепер потрохи готую дипломну роботу; заочно - закінчв 5-й курс "Львівської політехніки" по спеціальності "Менеджмент організацій". З частиною учасників форуму знайомий: братам Ігорю та Олегу Помаранським - привіт, Мар'яні також вітання (сподіваюсь не забула однокласника :D ), Ромкові Качуру - салют. І привіт всім решта кого не згадав.
Що про себе ще сказати? Може пам'ятаєте хлопчину, що на "Соняшнику" співав пісню "Однокласниця", "Любінський вальс" - це був я :) . Також ще за шкільних років поїздив по обласний пісенних фестивалях (займав призові місця), був і на всеукраїнському в Новояворівську. Коли поступип у внз музику закинув і відповідно "перекинувся" на комп'ютерну техніку, від якої ше не можу відірватися :) .
Дуже приємно було почитати історії наших форумчан, запрошуйте нових людей, діліться новими враженнями.
Всім успіхів, удачі та здоров'я!!!
Аватар користувача
M!/!P 4yB@ku
 
Повідомл.: 4
З нами з: Нед, 20 липня, 2008 10:54 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Володимир
Прізвище: Кулеба

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення roma від П'ят, 12 вересня, 2008 7:21 pm

Привіт усім. Мене звати Роман Іващишин, нікого з вас не знаю, хіба що чув про Шипера, і не даремно, адже мені тільки 16 років.
Аватар користувача
roma
 
Повідомл.: 10
З нами з: Суб, 14 червня, 2008 8:38 am
Звідки: Малий Любінь
Ім'я: Роман
Прізвище: Іващишин

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення Rammstein85 від П'ят, 12 вересня, 2008 7:55 pm

Розкажи щось про себе
З повагою, Ігор Наконечний
Аватар користувача
Rammstein85
 
Повідомл.: 20
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 8:37 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення roma від П'ят, 12 вересня, 2008 8:27 pm

Я робив в тебе дах зі своїм татом. Добре знаю твого брата Олега
Аватар користувача
roma
 
Повідомл.: 10
З нами з: Суб, 14 червня, 2008 8:38 am
Звідки: Малий Любінь
Ім'я: Роман
Прізвище: Іващишин

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення Rammstein85 від П'ят, 12 вересня, 2008 8:35 pm

:D . Тоді не тільки Шипера знаєш, але і мене. :) . як справи?
З повагою, Ігор Наконечний
Аватар користувача
Rammstein85
 
Повідомл.: 20
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 8:37 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення roma від П'ят, 12 вересня, 2008 8:51 pm

Почалося навчання в школі, то нічого доброго бути не може, хіба що вільний доступ до швидкісного Інтернету. :D
Аватар користувача
roma
 
Повідомл.: 10
З нами з: Суб, 14 червня, 2008 8:38 am
Звідки: Малий Любінь
Ім'я: Роман
Прізвище: Іващишин

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення Rammstein85 від П'ят, 12 вересня, 2008 10:07 pm

халява то халява. немає нічого кращого за неї :D
З повагою, Ігор Наконечний
Аватар користувача
Rammstein85
 
Повідомл.: 20
З нами з: Чет, 01 травня, 2008 8:37 pm
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний

Re: Давайте знайомитись!

Повідомлення Boduk від Чет, 18 вересня, 2008 2:00 am

Всім привіт! Мене звати Богдан Садов'як! Живу вже 22 роки в Великому любені! Працюю зубним техніком, всі менене знають з дискотеки Елефанту, і колись була така кнайпа як Галичанка, на місці якої зробили Приват Банк! Коротше кажучи в Любені досить нормально, і я ні капельки не жалію, що я тут народився і виріс!!!!!!
Boduk
 
Повідомл.: 3
З нами з: Чет, 18 вересня, 2008 12:54 am
Ім'я: Богдан
Прізвище: Садов'як

Поперед.Далі

Повернутись в Місто

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron