Налаштування Outlook 2003 (рос.)

Інструції по налаштуванню пошти@lubin.in.ua та супутніх сервісів (чату, документів і т.п.)

Налаштування Outlook 2003 (рос.)

Повідомлення admin від Суб, 25 жовтня, 2008 3:19 pm

Для того, щоби користуватися поштою@lubin.in.ua за допомогою поштової програми Microsoft Outlook 2003, вам необхідно увімкнути доступ до вашої поштової скриньки по протоколу POP3, і налаштувати Outlook. Розглянемо ці кроки докладно.

Налаштування доступу POP3

1) Зайдіть у вашу поштову скриньку у пошті@lubin.in.ua.

2) У пункті меню Налаштування > Пересилання та POP/IMAP у розділі Завантаження POP виберіть пункт Увімкнути POP для всієї пошти (навіть для тієї, яку вже було завантажено) і натисніть на кнопку Зберегти зміни.

Налаштування Microsoft Outlook 2003

1) Відкрийте Outlook 2003.

2) Відкрийте меню Сервис і виберіть пункт Учетные записи электронной почты.

3) Натисніть на кнопку Добавить новую учетную запись электронной почты, а потім на кнопку Далее.

4) У якості типу сервера виберіть POP3 і натисніть на кнопку Далее.

5) Заповніть всі необхідні поля, вписавши наступну інформацію:

Сведения о пользователе
Ваше имя: введіть своє ім’я у тому вигляді, як воно повинно відображатися у полі От вихідних листів (у мене там "Ігор Помаранський").
Адрес электронной почты: введіть повну адресу електронної пошти (у мене там ipomaranskiy@lubin.in.ua).

Информация о сервере
Сервер входящей почты (POP3): pop.gmail.com
Сервер исходящей почты (SMTP): smtp.gmail.com

Данные для входа
Имя пользователя: введіть вашу повну поштову адресу (у мене — ipomaranskiy@lubin.in.ua).
Пароль: введіть ваш пароль до пошти@lubin.in.ua.

6) Натисніть на кнопку Другие настройки, а потім перейдіть на вкладку Сервер исходящей почты.

7) Встановіть флажок Мой исходящий сервер (SMTP) требует проверки подлинности та виберіть пункт Использовать настройки входящего сервера.

8) Перейдіть на вкладку Дополнительно та встановіть флажок Данный сервер требует шифрованного соединения (SSL) під заголовком Входящий сервер (POP3).

9) Встановіть флажок Данный сервер требует шифрования соединения (SSL) під заголовком Сервер исходящей почты (SMTP) и в полі поряд з параметром Сервер исходящей почты (SMTP): введіть 465.

10) Натисніть на кнопку OK.

11) Натисніть на лінк Проверить параметры аккаунта. Після появи повідомлення Поздравляем! Все тесты пройдены успешно натисніть на кнопку Закрыть.

12) Натисніть на кнопку Далее, а потім на кнопку Готово.

Вітаємо! Тепер ваш поштовий клієнт налаштований!

Зауваження

По замовчуванню, поштова програма Microsoft Outlook 2003 після завантаження листів на ваш комп’ютер відразу ж видаляє їх із поштового сервера. Такий спосіб роботи мав сенс, коли об’єм поштових скриньок обмежувався декількома мегабайтами, і користувач мусив постійно слідкувати, щоби скринька не переповнилась.

Але пошта@lubin.in.ua надає кожному користувачу скриньки об’ємом 7.2 Гб, і цей об’єм постійно зростає. Тому можна не хвилюватися щодо простору і залишати листи на сервері назавжди. Це значно зручніше і безпечніше, аніж зберігання поштового архіву на вашому комп’ютері — там він може бути пошкоджений вірусами, втрачений при поломці жорсткого диску і т.п.

Тому я наполегливо раджу в налаштуваннях поштової програми увімкнути опцію Сохранять копии писем на сервере (або якось так, у мене немає під рукою Outlook 2003, щоби сказати точно).


Підготовано на основі інформації із довідки Google.

Залишайте ваші запитання/зауваження/пропозиції у коментарях.
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Повернутись в пошта@lubin.in.ua

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron