Підключення ваших старих поштових скриньок

Інструції по налаштуванню пошти@lubin.in.ua та супутніх сервісів (чату, документів і т.п.)

Підключення ваших старих поштових скриньок

Повідомлення admin від Сер, 30 липня, 2008 10:06 pm

Увійдіть у вашу поштову скриньку на пошті@lubin.in.ua (ще не маєте? тоді читайте цю статтю та відмічайтесь у коментарях!). Підключення до ваших старих поштових скриньок здійснюється у розділі меню Налаштування - Облікові записи. Нижче я приведу докладні інструкції налаштування підключення поштових скриньок із найбільш популярних поштових сервісів. Весь процес налаштування займає не більше 5 хвилин, однак ви мусите бути дуже уважно читати інструкцію і не менш уважно здійснювати всі вказані у ній дії. Зконцентруйтеся і не поспішайте. :)

UKR.NET
1) Клацніть на пункт Додати інший обліковий запис. У вікні, що з'явилося, введіть адресу вашої скриньки на ukr.net (наприклад — mojaposhta@ukr.net) і натисніть Наступний крок.
2) У вікні, що з'явилося, введіть параметри підключення до вашої поштової скриньки:
Ім'я користувача: mojaposhta (та частину вашої адреси, котра йде перед символом @).
Пароль: ваш пароль на ukr.net-і
POP-сервер: pop.ukr.net
Порт: 110
Також встановіть галочки на пунктах Залишати копію отриманих повідомлень на сервері та Позначити міткою вхідні повідомлення. Натисніть Додати акаунт.
3) У вікні, що з'явилося, виберіть пункт Так, я хочу мати можливість відправляти пошту від імені mojaposhta@ukr.net і натисніть Наступний крок.
4) У полі Ім'я введіть ваше ім'я та прізвище (воно буде відображатися у ваших листах у пункті "Від кого"), натисніть Наступний крок.
5) Для активації можливості надсилання листів від адреси вашої старої скриньки, пошта@lubin.in.ua мусить переконатися, що скринька насправді належить вам. У вікні, що з'явилося, настисніть кнопку Надіслати підтвердження, і на вашу стару поштову скриньку буде надіслано лист із кодом.
6) Зайдіть у вашу поштову стару поштову скриньку на ukr.net-і, і скопійюте звідти код підтвердження. Натисніть кнопку Перевірити.
7) Все зроблено.

далі буде... даруйте, дуже хочу спати. :)
Аватар користувача
admin
Site Admin
 
Повідомл.: 75
З нами з: Суб, 05 квітня, 2008 10:16 am
Звідки: Великий Любінь
Ім'я: Ігор
Прізвище: Помаранський

Повернутись в пошта@lubin.in.ua

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron